Ostrów: Basen już otwarty!!! [WIDEO]

  • 23.06.2017, 13:24 (aktualizacja 23.06.2017, 16:24)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Basen już otwarty!!! [WIDEO]
W samo południe uroczyście otwarty został Basen Miejski „Olimpijska”. Zrujnowane obiekty przy ulicy Paderewskiego zyskały nowe życie. Od dziś basen jest dostępny dla mieszkańców – atrakcje zamontowane na basenie pozwolą na wypoczynek i zabawę zarówno starszym, jak i najmłodszym mieszkańcom miasta.

Basen jest już po odbiorach technicznych. Woda w basenie jest przebadana, podgrzana i gotowa do kąpieli. Basen jest wyposażony w szafki i przebieralnie, na terenie obiektu funkcjonuje bezpłatny internet bezprzewodowy, nasadzona została zieleń. Do dyspozycji osób, które korzystać będą z obiektu przygotowane zostały tarasy ziemne, a także trawiasta plaża o powierzchni ponad 3 000 m2. Zamontowano także brodziki do stóp oraz latarnie. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka boisko do siatkówki plażowej. Warto przypomnieć, że obiekt posiada bardzo dużą ilość urządzeń rekreacyjnych, m.in.: sztuczną rzekę, ławki podwodne z masażem powietrznym, grotę sztucznej fali, masaż karku, gejzery powietrzne, grzybki wodne, masaż ścienny z ławką, leżanki powietrzne, zjeżdżalnie dla dzieci, zjeżdżalnie dla dorosłych, zabawki wodne dla dzieci. W budynkach na terenie basenu znajdują się pomieszczenie ratowników, pomieszczenie do udzielania pierwszej pomocy, a także sanitariaty i część techniczna. W budynku tym przewidziano także bar oraz ogródek gastronomiczny. Do końca czerwca bilet ulgowy na basen kosztował będzie 7 zł (w niedziele i święta 8 zł), a normalny 10 zł (i 12 zł). W lipcu i sierpniu od poniedziałku do piątku bilet ulgowy kosztował będzie 10 zł (normalny 14 zł), a po godz. 16.00 - 8 zł (normalny 12 zł). W niedziele i święta cena biletu ulgowego wynosić będzie 12 zł (normalny 15 zł), po godz. 16.00 odpowiednio 10 zł i 14 zł. Cena biletu dotyczy jednorazowego wejścia na teren basenu, a pobyt nie ma ograniczeń czasowych. Oznacza to, że kupując bilet, możemy przebywać na terenie basenu przez cały dzień.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Danka
Danka 23.06.2017, 15:56
SUPER!!! Bardzo ładny obiekt i świetna lokalizacja.

Pozostałe