Kalisz: Powitanie lata w DPS

  • 22.06.2017, 14:54
  • Patrycja Pera
Kalisz: Powitanie lata w DPS DPS
Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu wzięli udział w letnim pikniku. To była dobra okazja do otwarcia cyklu letnich spotkań w DPS-ie.

Spotkanie otworzyła Halina Szalska, dyrektor DPS, następnie głos zabrała Karolina Pawliczak, wiceprezydent Kalisza, która życzyła wszystkim dobrej zabaw. Miłymi gośćmi spotkania byli również: Tomasz Rogoziński, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych, Eugenia Jahura, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu, Barbara Wojdziak, dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy "Tulipan", przedstawiciele Radny Miejskiej Kalisza, podopieczni Domu Dziecka, Środowiskowego Domu Samopomocy "Tulipan"i Dziennego Domu Pomocy Społecznej wraz z opiekunami.

- W trakcie zabawy można było także posilić się pysznymi deserami i ciastem, kiełbaską i kaszanką z grilla, szaszłykami, chlebem ze smalcem i ogórkiem, pysznymi surówkami i swojską grochówką przygotowanymi przez naszą kuchnię. Nie zabrakło również konkursów malarskich z nagrodami, zabawy chustą klanzy oraz tańców. Wszyscy uczestnicy spotkania opuszczali nas w świetnych humorach, w oczekiwaniu na następną zabawę – mówi Halina Szalska, dyrektor DPS.
Licznie zgromadzeni mieszkańcy i goście wysłuchali śpiewu Anity Jasińskiej ze Studia ArtMuz oraz bawili się przy wesołej muzyce w wykonaniu Waldemara Przyłęckiego. DPS

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe