Ostrów: Jubileusz stowarzyszenia "Ludzie dla ludzi"[WIDEO]

  • 20.06.2017, 09:55 (aktualizacja 20.06.2017, 10:10)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Jubileusz stowarzyszenia "Ludzie dla ludzi"[WIDEO]
5-lecie swojej działalności świętowało stowarzyszenie "Ludzie dla ludzi". Z tej okazji w sali Ostrowskiego Centrum Kultury odbył się charytatywny koncert jubileuszowy. Muzycznym upominkiem dla przybyłych gościł był koncert zespołu wokalnego INSPIRO Ensemble pod dyrekcją Aleksandry Wojtaszek w projekcie muzyki kubańskiej. Ponadto partnerom i darczyńcom wręczono specjalne wyróżnienia - "Owoce dobroci".

"Młodzi, zdolni naukowcy", "Wieczór dla duszy", infoholizm, inteligencje wielorakie, animacje osiedlowe, półkolonie, zimowiska to nieliczne hasła kojarzące się z działalnością stowarzyszenia "Ludzie dla ludzi". Organizacja już od pięciu lat realizuje w powiecie ostrowskim projekty adresowane w szczególności do dzieci i młodzieży, ale także osób dorosłych i seniorów. - 14 czerwca 2012 roku wspólnie z kilkunastoma wspaniałymi osobami założyłem stowarzyszenie "Ludzie dla ludzi". Cieszę się, że cały czas prężnie działamy i realizujemy wiele projektów, dzięki którym nasza organizacja stała się rozpozna­ walna wśród mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego i powiatu ostrowskiego. Muszę przyznać, że udało nam się zrealizować wiele ciekawych projek­ tów. Jedne były bardzo no­ watorskie, inne rozłożone w czasie lub skierowane do bardzo dużej grupy odbior­ ców. Jednak najbardziej cieszą nas pozytywne opi­ nie uczestników naszych działań lub też uśmiechy dzieci biorących udział w naszych propozycjach do nich skierowanych - powiedział senator Łukasz Mikołajczyk, założyciel stowarzyszenia "Ludzie dla ludzi". Z okazji tego wydarzenia wszystkim partnerom i darczyńcom podziękowano w szczególny sposób, przyznając specjalne wyróżnienia - "Owoce dobroci". - Nagroda jest wyrażeniem wdzięczności za okazywane wsparcie przez minione pięć lat na różnych etapach realizacji naszych przedsięwzięć. Bez przychylności i pomocy wielu osób, firm i instytucji wiele naszych pomysłów nie mogłoby zostać zrealizowanych - przyznała Karolina Winiecka, wiceprezes stowarzyszenia. Zorganizowany koncert był wydarzeniem charytatywnym. Organizatorzy postanowili, że dochód z jubileuszowego wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie kilkunastoletniej Karoliny, która zmaga się z chorobą nowotworową. Muzycznym upominkiem dla przybyłych gości był koncert zespołu wokalnego INSPIRO Ensemble pod dyrekcją Aleksandry Wojtaszek. Artystom towarzyszyli muzycy kubańscy, których liderem jest pochodzący z Santiago de Cuba Rey Ceballo, pianista, wiolonczelista, kompozytor oraz aranżer. Na scenie wystąpili także Yaremi Cordos  oraz Eddy Aguero Ferrer. KW
 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe