Powiat Kaliski: Sukces Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Rajsko na festiwalu w Częstochowie

  • 20.06.2017, 01:30
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Sukces Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Rajsko na festiwalu w Częstochowie
Młodzieżowa Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Rajsku pod batutą Adriana Wałowskiego reprezentowała województwo wielkopolskie i gminę Opatówek podczas 3-dniowego Ogólnopolskiego Festiwalu Orkiestr OSP w Częstochowie.
Do tego etapu konkursu orkiestra z Rajska dostała się poprzez poszczególne etapy eliminacji: wojewódzkich oraz regionalnych. Podczas Festiwalu orkiestra rywalizowała z 18 orkiestrami z całej Polski. Ocenie podlegały: koncert w Filharmonii Częstochowskiej oraz gra w marszu. W klasyfikacji końcowej orkiestra z Rajska zajęła 10 miejsce, tym samym zdobyła srebrne pasmo Festiwalu oraz zamknęła pierwszą dziesiątkę najlepszych orkiestr dętych OSP w kraju. Orkiestrze podczas występów towarzyszyła grupa mażoretek OSP Rajsko.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe