Powiat Ostrowski: Zimowe warsztaty taneczne

  • 10.02.2017, 08:52 (aktualizacja 10.02.2017, 09:12)
  • Patrycja Pera
Powiat Ostrowski: Zimowe warsztaty taneczne
Ferie zimowe to przede wszystkim odpoczynek od zajęć szkolnych. Jedni spędzają je aktywnie, a drudzy przed telewizorem lub komputerem.

Grupa tancerzy z Zespołu Pieśni i Tańca „Przygodzice” wraz z kierownikiem zespołu Zygmuntem Paszkowskim, choreografem Arlettą Polańską, opiekunami: Alicją Wróbel i Marianną Paszkowską przebywała od 30 stycznia do 4 lutego 2017 roku w gościnnym Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Pleszewie. Program zajęć był bardzo różnorodny. Oprócz doskonalenia umiejętności tanecznych i wokalnych podczas gier i zabaw towarzyskich odbywały się spotkania integracyjne. W ramach realizacji programu profilaktycznego odbyła się wycieczka do Kalisza na film „Po prostu Przyjaźń”. Dużo radości dostarczyła wszystkim dyskoteka, która wykazała jak przyjazne i rodzinne więzi łączą młodszych i starszych członków zespołu.
 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe