Powiat Kaliski: Wycieczka do Wrocławia

  • 19.06.2017, 01:00
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Wycieczka do Wrocławia
Mieszkańcy sołectwa Michałów Drugi udali się na wycieczkę do Wrocławia. Wycieczka była nagrodą dla sołectwa za udział w konkursie ''Jeden dzień w sołectwie - przyroda, kultura i tradycja''.
Organizatorem konkursu był Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego oraz Urząd Marszałkowski w Poznaniu. Wycieczka rozpoczęła się mszą św. archikatedrze pw. św. Jana Chrzciciela. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem. Uczestnicy wycieczki zobaczyli m.in. Ostrów Tumski, wrocławski Rynek, katedrę, Aulę Leopoldyńską, Wieżę Matematyczną. Główną atrakcją wycieczki był rejs statkiem po Odrze. Podczas rejsu podziwiano piękną infrastrukturę Wrocławia. Końcowym punktem programu wycieczki było zwiedzanie Panoramy Racławickiej.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe