Powiat Kaliski: Olimpiada przedszkolaków

  • 14.06.2017, 10:51
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Olimpiada przedszkolaków
"W zdrowym ciele, zdrowy duch" - to powiedzenie przyświecało Olimpiadzie Sportowej, która odbyła się w Publicznym Przedszkolu w Koźminku.
Zawody rozpoczęły się od recytacji wierszy związanych ze zdrowiem, które zostały zaprezentowane przez każdą grupę wiekową. Następnym punktem była rozgrzewka, która z pewnością ożywiła dzieci i dodała energii na całe zawody. Zabawy sportowe dobrane były odpowiednio do każdej grupy wiekowej. Dzieci z dużym zaangażowaniem wykonywały wszystkie ćwiczenia, dopingując siebie nawzajem. Na koniec dzieci odtańczyły wspólny taniec i dostały breloczki w formie odblasków. Tego typu przedsięwzięcia nie tylko promują zdrowie i kształtują sprawność fizyczną, ale uczą także zasad zdrowej rywalizacji. AD
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe