Ostrów: Nietrzeźwy podróżował z dwójką dzieci

  • 14.06.2017, 10:24
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Nietrzeźwy podróżował z dwójką dzieci
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 36-latka. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy i ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Pasażerami pojazdu było także dwoje kilkuletnich dzieci oraz dwie osoby dorosłe.
Policjanci patrolując ulice miasta zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy, którym kierował 36-latek. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że mężczyzna ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Oprócz kierowcy, samochodem podróżowały cztery osoby, dwoje kilkuletnich dzieci oraz dwoje dorosłych pasażerów. Policjanci zatrzymali kierującego. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, natomiast samochód został przekazany pasażerce samochodu, który posiadała uprawnienia i była trzeźwa. Nieodpowiedzialny 36-latek odpowie przed sądem za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i niestosowania się do orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Prokurator na wniosek policji zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci nakazu powstrzymania się od prowadzenia wszelkich pojazdów.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe