Kalisz: Festyn w Parku Przyjaźni

  • 13.06.2017, 15:12
  • Patrycja Pera
Kalisz: Festyn w Parku Przyjaźni Michał Sobczak
Konkursy z nagrodami, dmuchane zamki oraz artystyczne występy – to tylko niektóre z atrakcji Festynu Rodzinnego, który już w najbliższą sobotę odbędzie się w Parku Przyjaźni. Do udziału we wspólnej zabawie zaprasza Rada Osiedla Czaszki.

Impreza wpisana jest w obchody tegorocznego  Święta Miasta Kalisza, a jej program bardzo  urozmaicony. Atrakcje czekają nie tylko na dzieci, ale też całe rodziny. Będą gry i zabawy z nagrodami, śpiewy i tańce, dmuchane zamki i konkurencje rekreacyjno-sportowe, o których sprawną organizację zadbają animatorzy z Sali Zabaw Bajka. Będzie też można zagrać w harcerskiego darta, nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, przejść instruktaż nordic walking, wykonać badanie spirometryczne czy oznakować rower. Nie zabraknie też wozu bojowego z OSP Lis oraz radiowozu i policyjnego motocykla pościgowego. - Czas umilą występy artystyczne tancerzy Studia Tańca Bogdan, uczniów szkoły muzycznej Music Store oraz utalentowanego wokalisty Patryka Ranisia. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, a w szczególności dzieci. Wszystkie atrakcje są bezpłatne – zachęca Mirosław Nagórny, przewodniczący Rady Osiedla Czaszki.

Organizatorzy zapraszają do amfiteatru w Parku Przyjaźni w najbliższą sobotę, 17 czerwca, od godziny 14:30. Festyn potrwa do ok. 18:00.

Tekst: Karina Zachara

Patrycja Pera

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe