Kalisz: Osuwisko przy Łódzkiej zniknie jeszcze w tym roku

  • 09.06.2017, 08:19
  • Patrycja Pera
Kalisz: Osuwisko przy Łódzkiej zniknie jeszcze w tym roku um kalisz
Jeszcze w lipcu tego roku mają ruszyć prace przy likwidacji osuwiska w ulicy Łódzkiej. Na realizację przedmiotowego zadania Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przewiduje przyznanie dla Miasta Kalisza dofinansowania w wysokości 3 853 590 zł.

Osuwisko znajduje się na odcinku pomiędzy ulicami Łęgową i Miłą. Prace związane z jego likwidacją mają ruszyć w lipcu. Roboty powinny zakończyć się do połowy listopada tego roku. - Bardzo dziękujemy panu wojewodzie wielkopolskiemu Zbigniewowi Hoffmannowi za przekazanie tej informacji – mówi Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza. - Oficjalnie o szczegółach poinformuje mieszkańców pani wicewojewoda Marlena Maląg, podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej Kalisza.

Całkowita wartość zadania to ok. 5,5 miliona złotych.

 

 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe