Powiat Ostrowski: Podpisanie umowy na dofinansowanie budowy sali w Śliwnikach

  • 08.06.2017, 10:19
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Podpisanie umowy na dofinansowanie budowy sali w Śliwnikach
W Poznaniu burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Bożena Budzik wraz ze skarbnikiem Bolesławem Borkowskim podpisali z wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego Krzysztofem Grabowskim umowę na realizację operacji pn. "Budowa świetlicy w Śliwnikach" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Celem inwestycji jest "poprawa warunków życia, aktywizacja społeczna i rozwój kulturalny mieszkańców Śliwnik w Gminie i Mieście Nowe Skalmierzyce". Na wskazany cel ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 została pozyskana kwota 332.976,00 zł. Pozostałą kwotę - 190  325,56 stanowią środki własne samorządu. W ramach przedsięwzięcia powstanie nowy parterowy obiekt z pomieszczeniami takimi jak: sala zebrań, korytarz, toalety damska i męska oraz dla niepełnosprawnych, pomieszczenia magazynowe i gospodarcze a także aneks kuchenny. Planowany termin zakończenia inwestycji to kwiecień 2018 roku.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe