Kalisz: Mężczyzna na wózku stracił przytomność

  • 07.06.2017, 13:07
  • Patrycja Pera
Kalisz: Mężczyzna na wózku stracił przytomność pixabay
W ubiegłą niedzielne przedpołudnie straż miejska otrzymała zgłoszenie, że niepełnosprawny mężczyzna osunął się z wózka akumulatorowego. Na miejsce przyjechało pogotowie. Mężczyzna był razem z psem. O całym zajściu powiadomiono rodzinę mężczyzny.

Coraz wyższe temperatury sprawiają, że czujemy zbliżające się wakacje. Dla wielu osób to najprzyjemniejszy okres w ciągu roku, ponieważ kojarzy się z podróżami i beztroską. Nie  wszystkim jednak wysokie temperatury służą. Szczególnie narażeni są  dzieci osoby starsze.

W ubiegłą niedziele doszło do sytuacji, w której starszy niepełnosprawny mężczyzna stracił przytomność będąc na spacerze  w Parku Miejskim razem ze swoim psem.

Na miejsce został wysłany patrol straży miejskiej oraz karetka pogotowia ratunkowego.

- Ustalono, że mężczyzna osunął się z wózka w wyniku utraty przytomności. – relacjonuje Dariusz Hybś, komendant Straży Miejskiej Kalisza. - Został zabrany przez karetkę pogotowia do kaliskiego szpitala. Poszkodowany przebywał w parku wraz z psem, którym zajęli się strażnicy i powiadomili schronisko o zaistniałej sytuacji.

Zidentyfikowano dane osobowe poszkodowanego, po czym poinformowano o zdarzeniu żonę mężczyzny. Następnie patrol przywiózł na miejsce zdarzenia kobietę, aby zaopiekowała się zwierzęciem. Strażnicy przetransportowali wózek poszkodowanego oraz jego żonę i pupila do miejsca zamieszkania

Patrycja Pera

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe