Ostrów: Fantazyjne sukcesy

  • 06.06.2017, 10:41
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Fantazyjne sukcesy
Grupa baletowa „Fantazja” Młodzieżowego Domu Kultury z kolejnymi sukcesami. Tancerki właśnie wróciły z festiwalu „Wolsztyn tańczy pełną parą”, gdzie zdobyły nagrody.
Była to już 9. edycja imprezy, organizowanej przez Wolsztyński Dom Kultury. Festiwal Tańca „Wolsztyn tańczy pełną parą” zgromadził ponad 500 występujących. Wzięły w nim udział także dziewczęta z Grupy Baletowej „Fantazja”, prowadzonej w MDK w Ostrowie przez Bernadettę Matysiak. Młode tancerki zaprezentowały się w tańcu klasycznym i współczesnym. Nagrodę w kategorii solo otrzymały: drugie miejsce – Maria Sobczak w tańcu współczesnym, a miejsce trzecie – Weronika Karolczak w wariacji baletowej. – Bardzo cieszę się z tych sukcesów. Dla całej naszej grupy to spotkanie taneczne było kolejnym doświadczeniem i świetną zabawą – mówi Bernadetta Matysiak z MDK.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe