Ostrów: W weekend wzmożone policyjne kontrole

  • 02.06.2017, 17:08
  • Ryszard Binczak
Ostrów: W weekend wzmożone policyjne kontrole
Policjanci ostrowskiej drogówki, w weekend przeprowadzą wzmożone kontrole z uwagą na stan techniczny pojazdów w szczególności motocykli, motorowerów. Kontrole nie ominą też kierujących autobusami, ciężarówkami, samochodami dostawczymi czy osobowymi poruszającymi się po drogach powiatu ostrowskiego. Oprócz stanu technicznego, mundurowi sprawdzą prędkość, trzeźwość kierowców oraz sposób przewożenia osób i ładunku.
W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, w weekend na drogach ostrowskiego powiatu policjanci przeprowadzą kolejne działania. Pod lupę ostrowskich policjantów trafią przede wszystkim motocykle i motorowery. Kontrole nie ominą też innych pojazdów. Szczególną uwagę policjanci zwrócą na stan techniczny pojazdów, ich wyposażenie oraz trzeźwość kierujących. Funkcjonariusze, jak co dzień pilnować będą, aby nie dochodziło do wykroczeń związanych z przekraczaniem prędkości. Działania policjantów Wydziału Ruchu Drogowego organizowane są cyklicznie i mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Apelujemy o ostrożność i rozsądną jazdę. KPP Ostrów
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe