Ostrów: Policjanci zatrzymali sklepową złodziejkę

  • 31.05.2017, 18:48
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Policjanci zatrzymali sklepową złodziejkę
Kobietę, która od początku maja tego roku okradała ostrowski market, zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim. 49-latka usłyszała zarzuty kradzieży, a łączna wartość skradzionych artykułów wyniosła ponad 1400 złotych. Przestępstwa, których się dopuściła, zagrożone są karą do 5 lat więzienia.
30 maja ostrowska komenda została powiadomiona, że od początku maja tego roku w jednym z ostrowskich marketów nieznana osoba kilkukrotnie skradła artykuły spożywcze i chemiczne. Łączna kwota kradzieży wyniosła ponad 1400 złotych. Policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży i podjęli w tej sprawie czynności. Na ślad sklepowej złodziejki wpadli ostrowscy kryminalni. Zebrane przez nich informacje pozwoliły na ustalenie sprawczyni kradzieży. Kobieta została zatrzymana i tego samego dnia usłyszała zarzuty popełnienia przestępstwa, za które może jej grozić do 5 lat więzienia. Kobieta przyznała się do tych przestępstw. Policjantom tłumaczyła, że kradła i częściowo sprzedawała artykuły przypadkowym osobom, ponieważ potrzebowała pieniądze na własne wydatki. KPP Ostrów
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe