Kalisz: Bieg Urwisa za nami!

  • 31.05.2017, 10:33
  • Patrycja Pera
Kalisz: Bieg Urwisa za nami! UM Kalisz
Uczniowie klas piątych kaliskich podstawówek wzięli udział w kolejnym "Biegu Urwisa". Rajd odbył się na terenie Parku Przyjaźni.

Tegoroczna edycja imprezy odbywała się pod hasłem "Na ratunek królestwu". Piątoklasiści wzięli udział w zawodach sportowych i testach sprawnościowych. Na dzieci czekał ciepły posiłek i napoje.

 ”Bieg Urwisa” to już tradycja. Miasto organizuje szereg imprez promujących zdrowy styl życia i aktywne spędzanie wolnego czasu - mówiła Karolina Pawliczak, wiceprezydent Kalisza. - Dziękuję organizatorom pedagogom szkolnym i wychowawcom, którzy co roku wkładają w przedsięwzięcie wiele serca. 

Bieg Urwisa to rajd turystyczny organizowany przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, przy współudziale Komendy Hufca ZHP w Kaliszu oraz Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miejskiego w Kaliszu. W imprezie biorą udział uczniowie klas piątych podstawówek, wytypowani przez pedagogów oraz wychowawców szkolnych.

 

 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe