Kalisz: Konkurs Wiedzy z Podstaw Przedsiębiorczości

  • 30.05.2017, 12:34
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Konkurs Wiedzy z Podstaw Przedsiębiorczości
W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu odbył się Konkurs Wiedzy z Podstaw Przedsiębiorczości - III edycja. Organizatorem było Koło Naukowe Lokalna Samorządność pod opieką Kamili Majewskiej, działające przy Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych.
Konkurs otworzyła rektor prof. nadz. dr hab. n. med. Magdalena Pisarska-Krawczyk, która przywitała 71 uczniów kaliskich i ostrowskich szkół średnich, którzy zmierzyli się z 30 pytaniami z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości. Młodzież reprezentowała w tym roku wysoki poziom, dwóch uczniów z równą ilością punktów zajęło pierwsze miejsce: Kasia Róźańska z I LO im. A. Asnyka i Filip Bartosik z III LO im. M. Kopernika w Kaliszu. Na drugim miejscu uplasowało się trzech uczniów: Michał Pawelec ZSTE Kalisz; Bogumił Skoczylas Technikum nr 1 w Ostrowie ZST; Natalia Placek I LO im. A. Asnyka w Kaliszu. Trzecie miejsce zajęło ex aequo 4 uczniów: Kamil Bałyniec ZSTE Kalisz; Agata Tomczak ZSGH Kalisz; Agnieszka Wielichowska i Magdalena Morawska z I LO im. A. Asnyka w Kaliszu. Przyznano również 11 wyróżnień dla 6 uczniów z II LO im. T. Kościuszki w Kaliszu; 1 z Ekonomika Kalisz; 3 z I LO w Kaliszu; 2 uczniów z IV LO z Ostrowa; 1 z III LO z Ostrowa, 1 z ZST z Ostrowa.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe