Powiat Ostrowski: Powtórka z rozrywki

  • 29.05.2017, 09:42
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Powtórka z rozrywki
Pokaźną część dorobku Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach zaprezentowano w ramach sołeckiej majówki. Po raz pierwszy w tym sezonie wychowankowie placówki i jej goście wystąpili na plenerowej scenie przy ośrodku.
W programie imprezy znalazły się m.in. zumba, loteria fantowa, zabawa taneczna, występy przedszkolaków i uczniów Zespołu Szkół w Przygodzicach, muzyczna odsłona przygodzickiej formacji "No Way", kapeli "Boćki" i "Baryczanek", a także występy zespołów tanecznych GOK. - Wiosną i latem otwieramy scenę plenerową z nadzieją, że nasza działalność przyciągnie uwagę ludzi w różnym wieku, o różnych upodobaniach muzycznych i artystycznych - mówi dyrektor Robert Kaczmarek. - Tą imprezą inaugurujemy w Przygodzicach sezon majowych zabaw -przypomina sołtys Kazimierz Niziołek. - Tradycyjnie już ma ona integrować i bawić mieszkańców naszego sołectwa i gminy. Od rana przy GOK można było oddać krew w ramach akcji "Oddaj krew w majówkę". Zrobiły to 24 osoby, oddając jej ponad 11 litrów. Krwiodawcom pomogło kilkunastu wolontariuszy, zrzeszonych w miejscowej grupie PaTPORT. Krew zostanie zdeponowana w Regionalnym Centrum Krwi w Kaliszu. Do tańca już po zmroku zagrał miejscowy zespół "Balaton". TW Fot. T. Wojtasik
Ryszard Binczak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe