Ostrów: Odbiory na Komedy – Trzcińskiego

  • 25.05.2017, 14:33
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Odbiory na Komedy – Trzcińskiego
Rozpoczął się odbiór techniczny zadania polegającego na modernizacji nawierzchni ulicy Krzysztofa Komedy – Trzcińskiego. Do tej pory jej mieszkańcy poruszali się po nierównej drodze gruntowej. Wcześniej powstała tu kanalizacja deszczowa.
Inwestycję tę zrealizowała firma P.P.H.U. EUROBUD Eugeniusz Jakubiak z Odolanowa. Powstała tu nawierzchnia z kostki betonowej o grubości 8 centymetrów na podbudowie z betonu cementowego. W ramach prac wykonany został ściek z kostki. Ustawione zostały nowe betonowe krawężniki. Wcześniej wykonano tu kanalizację deszczową. Warto przypomnieć, że w sierpniu ubiegłego roku wykonana została nawierzchnia jezdni na ulicy Przymiejskiej, na odcinku od Komedy-Trzcińskiego do Morissona. - Tu także powstała nawierzchnia jezdni z kostki betonowej, zatem po inwestycji przy ulicy Komedy-Trzcińskiego uzyskaliśmy ciąg zmodernizowanych ulic wykonanych wraz z odwodnieniem, które powstały w miejscu nierównych dróg gruntowych – mówi Marcin Wieruchowski, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg Koniec prac przy budowie ponad 200-metrowego ciągu pieszo - jezdnego ustalony został na 30 maja 2017 roku. Udało się je wykonać jednak nieco wcześniej.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe