Kalisz: Znamy laureata konkursu "Procentuj dla Kalisza"

  • 23.05.2017, 11:45
  • BKS
Kalisz: Znamy laureata konkursu "Procentuj dla Kalisza"
12 maja rozstrzygnęliśmy konkurs dla mieszkańców Kalisza, promujący wsparcie kaliskich organizacji pożytku publicznego poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego na ich rzecz. Zwycięzcą został pan Piotr Forysiak.

Na konkurs wpłynęło dziewięć zgłoszeń. Komisja konkursowa, złożona z pracowników Biura Komunikacji Społecznej, zapoznała się z nadesłanymi informacjami. Za najciekawszą wypowiedź  uznaliśmy tę autorstwa pana Piotra Forysiaka:

„Fundacja Bread of Life - Oddział w Kaliszu to instytucja, która pomaga ludziom w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki Bread of Life wielu osobom łatwiej poradzić sobie z uzależnieniami, bezdomnością czy ciężkimi chorobami. Jednakże, celem tej organizacji jest nie tylko pomaganie, ale także zachęcanie do pomocy i zwracanie uwagi na trudny los innych osób. Szczególnie w dzisiejszych czasach jest to bardzo potrzebna inicjatywa, zwłaszcza dla młodych ludzi. Dlatego uważam, że działalność wolontariuszy zrzeszonych w Fundacji Bread of Life - odział w Kaliszu należy wspierać całym sercem i wysiłkiem.”

Przed ogłoszeniem zwycięzcy należało sprawdzić, czy spełniono warunki określone w regulaminie konkursu. Laureat okazał zeznanie podatkowe, udowadniając, że przekazał swój 1% podatku dochodowego na rzecz kaliskiego oddziału Fundacji Bread of Life - podaje Elżbieta Zmarzła, kierownik BKS. - Wkrótce odbędzie się konferencja prasowa, podczas której prezydent Grzegorz Sapiński wręczy zwycięzcy laptopa.

BKS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe