Kalisz: Oddaj krew nad Zalewem Szałe

  • 23.05.2017, 10:04 (aktualizacja 23.05.2017, 10:10)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Oddaj krew nad Zalewem Szałe
Polski Czerwony Krzyż, Rejonowa Rada Honorowego Krwiodawstwa oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu zapraszają na kolejną akcję krwiodawstwa. Krew będzie można oddać podczas Miejsko-Powiatowego Dnia Dziecka.

Akcja rozpocznie się 27 maja, w godzinach 14:30 - 19:00. Ambulans będzie stał przy Ośrodku nad Zalewem Szałe. Każda chętna osoba, musi zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.
Krwiodawcą może zostać każda zdrowa osoba, w wieku od 18 do 65 lat. Przed oddaniem krwi należy spożyć lekki posiłek. W ciągu 24 godzin przed oddaniem nie należy spożywać alkoholu. Uwaga: Oddawanie krwi nie stanowi zagrożenia dla zdrowia!

Każda osoba, która odda krew: ma oznaczoną grupę krwi oraz określony poziom hemoglobiny, wykonane badania wirusologiczne, otrzymuje na życzenie wyniki badań laboratoryjnych, otrzymuje słodki upominek i miłą pamiątkę.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe