Ostrów: Festyn na Witosa. Zapraszamy!

  • 23.05.2017, 09:11
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Festyn na Witosa. Zapraszamy!
Rada Osiedla nr 5 „Krępa” wspólnie z Gminnym Ośrodek Kultury w Wysocku Wielkim, w najbliższą sobotę 27 maja br. od godz. 17.00, organizuje kolejny festyn dla mieszkańców na targowisku przy ul. Witosa.
Festyn będzie możliwością wspólnego spotkania się, biesiadowania, a nawet tańców. W programie znajdą również występy dziecięcych zespołów tanecznych, zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami oraz rodzinne zabawy. Impreza zostanie podzielona na dwie części: część pierwszą z atrakcjami dla najmłodszych, konkursami oraz część drugą - rozrywkową z repertuarem dla osób dorosłych i potańcówką do późnych godzin wieczornych przy dźwiękach zespołu „Rewers”. Będzie także malowanie twarzy, znakowanie rowerów i poczęstunek.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lidka
Lidka 23.05.2017, 23:09
Rada Osiedla nr 3 "Krępa"

Pozostałe