Kalisz: Kamerun, Kongo i Czad - spotkanie z Dominikiem Szmajdą

  • 22.05.2017, 12:44
  • Patrycja Pera
Kalisz: Kamerun, Kongo i Czad - spotkanie z Dominikiem Szmajdą blog www.dominikszmajda.com
Zwiedził Afrykę Zachodnią, Libię, Czad, Ural Polarny . Podróżnik i wydawca, ale również założyciel Fundacji im. Kazimierza Nowaka, będzie gościem Dnia Afrykańskiego podczas Festiwalu Kuchni i Podróży. Spotkanie z nim już w najbliższą sobotę!

Dominik Szmajda jest podróżnikiem, wydawcą i redaktorem. Dotychczas był organizatorem lub współorganizatorem wypraw: Afryka Zachodnia 2008/2009; Libia 2009/2010; Czad 2011; Ural Polarny 2012; Kamerun 2013; Kongo (DRK) 2015; Samotny Trawers Dżungli 2016.

Swoje dokonania dokumentuje prowadząc BLOGA. Umieszcza tam fotograficzne i filmowe relacje z podróży, dzieli się doświadczeniami. Został doceniony podczas KOLOSÓW - Ogólnopolskie Spotkanie Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. To największa impreza podróżnicza w Europie organizowana w Gdyni. Na swoim koncie posiada m.in. nagrodę za samotną wyprawę rowerową Ural 2012 oraz nagrodę dziennikarzy Wyprawa Roku 2014 Afryka Kamerun.

Dominik Szmajda będzie gościem Festiwalu Kuchni i Podróży. Na spotkanie z podróżnikiem zapraszamy w sobotę, 27 maja, o godz. 15.00 do Sali Recepcyjnej ratusza. Wstęp wolny!

 

Patrycja Pera

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe