Dzień Babci i Dziadka

Podziel się:
Oceń:
03.02.2017, 13:53

W miniony piątek w bursie przy ul. Tomczeka w Ostrowie Rada Osiedla nr 4, jak każdego roku, przygotowała spotkanie dla swoich seniorów przy kawie i pysznym ciastku. Licznie przybyli na tę uroczystość babcie i dziadkowie mieli okazję czuć się wyjątkowo.

Babcia to taka starsza dziewczyna, która kiedyś też miała usta jak malina” - to właśnie takie piękne słowa usłyszały babcie z okazji swojego święta od przedszkolaków z Przedszkola nr 15 w Ostrowie. Wiele miłych słów popłynęło również w stronę dziadków. Były śpiewy i tańce, nawet walc angielski mali artyści wykonali perfekcyjnie. Dzieci opuszczały scenę wśród gromkich braw. Na zakończenie każda babcia i każdy dziadek otrzymali przepiękne ręcznie wykonane laurki, a przedszkolaki od organizatorów słodki poczęstunek - czekoladę.

Obecna na spotkaniu prezydent Beata Klimek pogratulowała pięknego występu nie tylko dzieciom, ale także nauczycielom i rodzicom. Przede wszystkim złożyła życzenia wszystkim zgromadzonym, jednocześnie informując o działaniach miasta na rzecz seniorów. Całość upłynęła w niezwykłej atmosferze. Seniorzy wyrazili chęć dalszych spotkań i to koniecznie tanecznych! MKR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.