Wigilijne spotkanie mieszkańców Osiedla nr 4

Podziel się:
Oceń:
19.12.2018, 14:15

Świętowało ponad 120 mieszkańców
Mieszkańcy Osiedla nr 4  im. Jana Pawła II spotkali się na corocznej wigilii, 14 grudnia, w świetlicy Bursy Szkolnej przy ul. Tomczeka. 
Na spotkanie przybyło  120 osób. W świąteczny nastrój wprowadziła gości młodzież z Bursy Szkolnej, która przygotowała przepiękny, nastrojowy montaż słowno-muzyczny o tematyce bożonarodzeniowej. Spotkanie uroczyście otworzył Andrzej Jakubek. Przygotowane opłatki pobłogosławił ksiądz proboszcz parafii pw. św. Pawła, Jacek Kita. Na spotkanie przybyli: wiceprezydent Ostrowa Ewa Matecka, wicestarosta Roman Pacholczyk, asystentka senatora Łukasza Mikołajczyka - Karolina Winiecka, dyrektorzy szkół, przedstawiciele służb miejskich, radni. Wigilia - jak każdego roku - była okazją do wspólnego śpiewana kolęd. Wspaniała atmosfera stworzona przez organizatorów i podniosły nastrój udzieliły się wszystkim mieszkańcom osiedla i gościom. 
        MKR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.