Kalisz: Wesoła choinka w OSRiR

Podziel się:
Oceń:
15.12.2017, 11:01

We wtorek, 12 grudnia, w hali sportowej OSRiR odbyła się zabawa dla ponad 300 dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych, domu dziecka i dzieci członków stowarzyszeń abstynenckich.

Życzenia świąteczne złożyli dzieciom prezydent, Grzegorz Sapiński oraz wiceprezydent, Karolina Pawliczak. Nie zabrakło wspólnej kolędy, Dzieci miały do dyspozycji pięć dmuchanych zjeżdżalni. Po okiem śnieżynek tworzyły torebki na prezenty i  uczestniczyły w zabawach organizowanych przez animatorów. Dzieci gorąco przywitały św. Mikołaja, który rozdawał prezenty i pozował do wspólnych zdjęć. Nie zabrakło świątecznego posiłku, który składał się m.in. z ryby z kapustą i świątecznego barszczu.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.