Kalisz: Mikołaj z policjantami w szpitalu!

Podziel się:
Oceń:
08.12.2017, 09:36

Kaliscy policjanci w towarzystwie Mikołaja odwiedzili najmłodszych pacjentów Oddziału Chorób Dziecięcych, Gastroenterologii Dziecięcej oraz Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej.

W trakcie spotkania Komendant Miejski Policji w Kaliszu przekazał na ręce Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 20 przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Perzyny w Kaliszu książki oraz gry edukacyjne, które przydadzą się podczas prowadzenia codziennych zajęć. Dzieci od Mikołaja otrzymały prezenty, opaski odblaskowe oraz życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Mikołajki były okazją do odwiedzin dzieci przebywające w kaliskim szpitalu, wśród gości specjalnych najważniejszym był oczywiście Mikołaj, który przyniósł dla nich prezenty. Zanim jednak rozdał wszystkim upominki, pomógł najmłodszym malować świąteczne witraże i przygotowywać kolorowe bombki. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wykonywały ozdoby świąteczne i recytowały przygotowane dla gości wiersze. Niecodzienna wizyta w szpitalu Mikołaja oraz funkcjonariuszy policji sprawiła, że na twarzach najmłodszych pacjentów, pomimo ich zmagań z chorobą pojawił się uśmiech. Towarzyszący Mikołajowi Komendant Miejski Policji w Kaliszu insp. Dariusz Bieniek przekazał na rzecz szkoły szpitalnej artykuły w postaci książek oraz gier edukacyjnych. Potrzebne materiały zebrane zostały podczas IV Mikołajkowego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej od drużyn uczestniczących w tym przedsięwzięciu, zbiórkę wsparli również policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w KaliszuWszystkim najmłodszym podopiecznym szpitala życzymy dużo zdrowia i wymarzonych prezentów od Mikołaja. KMP Kalisz.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.