Kalisz: Gratulacje dla Pierwszoklasistów!

Podziel się:
Oceń:
03.11.2017, 10:14

Blisko 900 uczniów klas pierwszych z 25 szkół podstawowych odebrało w czwartek 2 listopada z rąk prezydenta Grzegorza Sapińskiego gratulacje z okazji rozpoczęcia nauki.

- Uroczyście witam Was w kaliskiej społeczności szkolnej. Razem z nowymi koleżankami i kolegami będziecie odkrywać świat. Przed Wami zupełnie nowa przygoda. Zdobywanie wiedzy pod okiem przyjaznych nauczycieli i w miłej atmosferze z pewnością przyniesie Wam wiele radości - mówił prezydent Grzegorz Sapiński.

Dzieci obejrzały przedstawienie w wykonaniu grupy teatralnej „Ta Strona” z Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu z akompaniamentem zespołu muzyki dawnej Alla Semibreve pod kierunkiem Łukasza Pieniążka.

Oprócz okolicznościowego dyplomu każdy pierwszoklasista otrzymał upominki przygotowane przez Urząd Miejski w Kaliszu.

Na zakończenie na dzieci czekała niespodzianka - świetlny występ w wykonaniu animatora Uciechowa.

W uroczystym spotkaniu z Pierwszoklasistami uczestniczyli m.in. Mariusz Witczak, naczelnik Wydziału Edukacji, Krzysztof Jurek, zastępca naczelnika WE oraz dyrektorzy szkół i wychowawcy. KC

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.