W Przedszkolu w Ociążu, odbyło się przedświąteczne spotkanie wielkanocne.

Podziel się:
Oceń:
14.04.2017, 12:01

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Bożena Budzik, burmistrz gminy i miasta Nowe Skalmierzyce, Józef Marciniak, wiceprzewodniczący Rady Gminy, Grażyna Jaś, radna gminy,  Katarzyna Kaźmierczak, dyrektor Zespołu Szkół w Ociążu,  Daniel Mituła Kierownik Referatu Oswiaty Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, Maria Dolińska Soltys wsi Fabianów oraz Rada Rodziców. Zaproszeni  mogli obejrzeć część artystyczną przygotowana przez dzieci, a także wziąć udział w warsztatach, w trakcie których razem z przedszkolakami wykonywali piękne ozdoby świąteczne. Szczególne uznanie budzi fakt, że wykonane prace zostaną przekazane na rzecz Fundacji Pomocy Humanitarnej Retemtoris Missio w Poznaniu. Na zakończenie wszyscy zaproszeni goście wzięli udział w świątecznym poczęstunku. Na stole nie zabrakło jajek faszerowanych, swojskiego chleba, baranka z masła, białej kiełbasy i pysznego żuru. Burmistrz wraz z zaproszonymi gośćmi  podziękowała dzieciom za piękny występ, a dyrektor przedszkola Annie Matuszczak i nauczycielom - Lidii Poźniak, Justynie Stasiuk i Katarzynie Szymkowiak - za zaproszenie i  mile spędzony czas. 

- Warsztaty te są warte promowania – mówi jeden z rodziców. – To nie tylko okazja, by zobaczyć jak radzą sobie dzieci podczas przygotowywania ozdób, ale to także szansa na integracje najmłodszych ze starszymi.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.