×
 

W Przedszkolu w Ociążu, odbyło się przedświąteczne spotkanie wielkanocne.

Podziel się:
Oceń:
14.04.2017, 12:01

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Bożena Budzik, burmistrz gminy i miasta Nowe Skalmierzyce, Józef Marciniak, wiceprzewodniczący Rady Gminy, Grażyna Jaś, radna gminy,  Katarzyna Kaźmierczak, dyrektor Zespołu Szkół w Ociążu,  Daniel Mituła Kierownik Referatu Oswiaty Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, Maria Dolińska Soltys wsi Fabianów oraz Rada Rodziców. Zaproszeni  mogli obejrzeć część artystyczną przygotowana przez dzieci, a także wziąć udział w warsztatach, w trakcie których razem z przedszkolakami wykonywali piękne ozdoby świąteczne. Szczególne uznanie budzi fakt, że wykonane prace zostaną przekazane na rzecz Fundacji Pomocy Humanitarnej Retemtoris Missio w Poznaniu. Na zakończenie wszyscy zaproszeni goście wzięli udział w świątecznym poczęstunku. Na stole nie zabrakło jajek faszerowanych, swojskiego chleba, baranka z masła, białej kiełbasy i pysznego żuru. Burmistrz wraz z zaproszonymi gośćmi  podziękowała dzieciom za piękny występ, a dyrektor przedszkola Annie Matuszczak i nauczycielom - Lidii Poźniak, Justynie Stasiuk i Katarzynie Szymkowiak - za zaproszenie i  mile spędzony czas. 

- Warsztaty te są warte promowania – mówi jeden z rodziców. – To nie tylko okazja, by zobaczyć jak radzą sobie dzieci podczas przygotowywania ozdób, ale to także szansa na integracje najmłodszych ze starszymi.

 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.