×

Koszykówka: One Team walczy o medal. W półfinale rywalem Enea AZS Poznań

Koszykarki One Team Ostrów trzeci mecz mistrzostw Polski U18 przegrały z Zagłębiem Sosnowie 63:68, ale i tak awnsowały do czołowej czwórki i powalczą o medal.
Ostrowianki już wcześniej zapewniły sobie awans do czołowej czwórki mistrzostw. A ponieważ trener Maciej Maciejewski ma do swojej dyspozycji stosunkowo krótką ławkę, więc w pojedynku z Zagłębiem Sosnowiec znacznie więcej minut na boisku spędziły koszykarki, które w pierwszej piątce zwykle nie wychodzą. Szkoleniowiec One Team nie forsował tempa, gdyż doskonale zdawał sobie sprawę, że wszystko co najlepsze trzeba będzie pokazać w pojedynku półfinałowym. Mimo, iż oszczędzał swoje najlepsze zawodniczki, to i tak pojedynek był wyrównany i wynik był sprawą otwartą do ostatnich minut. W półfinale koszykarki One Team Ostrów zmierzą się z Enea AZS Poznań. Mecz ten rozegrany zostanie jutro (20 maja), początek o godz. 18.30. BIN Wynik One Team Ostrów - Zagłębie Sosnowiec 63:68 (15:19, 17:9, 14:22, 17:18) One Team: Waliszewska 22, K. Wróblewska 15, Gładysz 8, Rybak 6, Jakubowicz 5, S. Wróblewska 4, Głowacka 3.