Powiat Kaliski: Wojewódzkie Mistrzostwa Sztabu Wojskowego

Powiat Kaliski: Wojewódzkie Mistrzostwa Sztabu Wojskowego Bożena Tomaszewska
22-23 marca 2018 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Liskowie odbyły się Mistrzostwa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Poznaniu w piłce siatkowej.

Mistrzowstwa zostały zainaugurowane przez Piotra Pasika, dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie razem z Katarzyną Włodarczyk, sekretarzem Gminy Lisków oraz ppłk Markiem Kosickim, wojskowym komendantem uzupełnień w Kaliszu.
W zawodach wzięły udział wszystkie reprezentacje z wielkopolskich organów administracji wojskowej. Przez cały mecz trwała zacięta rywalizacja, jednak zwycięzcą okazała się drużyna reprezentująca WKU w Kaliszu. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja WKU w Poznaniu, a na najniższym stopniu podium zawody ukończyła reprezentacja WKU w Lesznie.
Na koniec mistrzostw Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Poznaniu - ppłk dypl. Włodzimierz Cieciura pogratulował i wręczył dyplomy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom wręczył puchary i medale. Podziękowania otrzymała również trójka sędziowska w składzie:  Mieczysław Trawkowski,  Artur Helman oraz  Konrad Poroś.
 

Mateusz Kurzaj

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe