×

Ostrów: Złodzieje w rękach policjantów

Ostrów: Złodzieje w rękach policjantów
Ostrowscy policjanci zatrzymali dwie kobiety w wieku 20 i 31-lat oraz mężczyznę w wieku 22-lat. Podejrzani wspólnie i w porozumieniu dokonali kilku kradzieży sklepowych. Ich łupem padła odzież o wartości około 1 tysiąca złotych. Za przestępstwo kradzieży grozi kara nawet do 5 lat pobawienia wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, 9 stycznia, interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym kradzieży. W jednym ze sklepów ostrowskiej galerii pracownik sklepu ujął kobietę, którą podejrzewał o kradzież na terenie obiektu.

Funkcjonariusze ustalili, że kobieta skradła odzież na kwotę ponad 300 złotych. Dodatkowo policjanci ustalili, że to nie jedyna kradzież 31-latki. Kobieta działając wspólnie i w porozumieniu z innymi dwoma osobami okradła jeszcze kilka sklepów. Łącznie sumę strat wyceniono na kwotę około 1 tysiąca złotych.

Pozostali sprawcy tego samego dnia zostali zatrzymani przez mundurowych. Okazali się nimi 20-letnia kobieta i 22-letni mężczyzna. Dodatkowo w trakcie przeprowadzania czynności policjanci w pojeździe, którym poruszały się osoby zabezpieczyli substancje, które policyjny tester zidentyfikował jako marihuanę.

Za popełnione przestępstwa złodziejskie trio odpowie teraz przed sądem.

KPP Ostrów

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe