×

Ostrów: Sukces plastyczny uczennicy ,,Siódemki"

  • 7.12.2017, 10:25
Ostrów: Sukces plastyczny uczennicy ,,Siódemki
,,Moja bezpieczna droga do szkoły", to konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych z regionu południowej Wielkopolski, w którym Natalia Pokrywa ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Ostrowa zajęła trzecie miejsce.

Organizatorami konkursu byli: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kaliszu, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu oraz Wydział Ruchu Drogowego KMP w Kaliszu. Celem konkursu była profilaktyka bezpieczeństwa wśród uczniów, jako uczestników ruchu drogowego oraz szerzenie wśród dzieci znajomości elementarnych przepisów ruchu drogowego. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej techniką collage na temat zasad i przepisów ruchu pieszych i rowerzystów. Prace konkursowe Julii Jezierskiej z klasy I b oraz uczennicy klasy VI a Natalii Pokrywy zostały zakwalifikowane do drugiego etapu.

W ODN w Kaliszu odbył się finał konkursu. Ponad stu uczestników zmagało się z plastyczną interpretacją fragmentu tekstu o bezpieczeństwie na drodze. Dużym sukcesem zakończył się udział wychowanki Violetty Lebdy. W kategorii klas IV - VII, Natalia Pokrywa uczennica Szkoły Podstawowej nr 7 znalazła się w gronie laureatów i zajęła trzecie miejsce. Nagrodzona praca przykuwała uwagę przemyślaną kompozycją, szeroką gamą zastosowanych barw oraz interpretacji tematu, który okazał się bardzo inspirujący.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe