×

Kalisz: Mikołajkowa zabawa w Kaliszu [ZDJĘCIA]

  • 6.12.2017, 18:32
Kalisz: Mikołajkowa zabawa w Kaliszu [ZDJĘCIA] Anna Błaszczyk
Główny Rynek zmienił się w krainę św. Mikołaja. Zapraszamy na plac przed ratuszem - jest kolorowo i wesoło. Nie brakuje atrakcji dla najmłodszych. Dziś, wspólnie z prezydentem Grzegorzem Sapińskim, powitaliśmy św. Mikołaja i włączyliśmy lampki na choince.

- Drodzy kaliszanie i goście, kochane dzieci, korzystając z okazji życzę wszystkim wspaniałej zabawy mikołajkowej – mówił prezydent Grzegorz Sapiński. - To przedsmak świąt – czasu radości, miłości, wzajemnego zrozumienia. Niech świąteczna atmosfera trwa przez cały rok.

Na Głównym Rynku pojawiły się kule z reniferami i orkiestrą św. Mikołaja. Można odwiedzić świąteczne domki, w których rozbrzmiewają kolędy. O dobrą zabawę zadbali animatorzy z kaliskiego „Uciechowa”.

W ramach konkursu dzieci ze szkół  podstawowych i przedszkoli zaśpiewały kolędy i pastorałki. Nagrodę główną stanowi udział w telewizyjnym koncercie kolęd pod patronatem Grzegorza Sapińskiego, prezydenta miasta Kalisza oraz JE ks. Edwarda Janiaka, biskupa kaliskiego.

Na mikołajkową imprezę mozna było bezpłatnie dojechać autobusami KLA.

W dniach 6 - 10 grudnia w wybranych sklepach Śródmieścia trwa Mikołajkowa Akcja Rabatowa.  Anna Błaszczyk

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe