×

Kalisz: Kaliski Chór Nauczycielski ogłasza nabór

  • 6.12.2017, 10:32 (aktualizacja 07.12.2017 09:24)
Kalisz: Kaliski Chór Nauczycielski ogłasza nabór UM Kalisz
Kaliski Chór Nauczycielski ogłasza nabór nowych członków. - Zapraszamy osoby lubiące piękny śpiew chóralny, ceniące sobie profesjonalizm pracy i szeroki repertuar - zachęca kierująca zespołem Małgorzata Błaszczyk.

Kaliski Chór Nauczycielski istnieje od ośmiu lat. Poczaątkowo prowadził go prof. Andrzej Ryłko. Obecnie zespołem kieruje Małgorzata Błaszczyk. Członkowie chóru to nie tylko nauczyciele, zespół ma charakter otwarty. W jego skład wchodzą zarówno muzycy, jak i amatorzy nie znający notacji muzycznej. - Zapraszamy osoby lubiące piękny śpiew chóralny, ceniące sobie profesjonalizm pracy i szeroki repertuar - zachęca Małgorzata Błaszczyk.

Próby odbywają się w Młodzieżowym Domu Kultury, w każdy piątek o godz. 17.15. - Zapewniamy życzliwość i doskonałą atmosferę - dodaje Małgorzata Błaszczyk. Telefon kontaktowy to 507 064 820. 

W środę, 13 grudnia, o godzinie 17.00 w MDK (ul. Fabryczna 13-15) chór wystąpi podczas wieczoru wigilijnego. Wstęp jest wolny.  Oprac. Tomasz Staszczyk

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe