Piłka ręczna: KSZO za silne dla Ostrovii

Piłkarze ręczni Ostrovii przegrali z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 25;31 i z dorobkiem 14 punktów zajmują ósme miejsce w tabeli pierwszej ligi. To znacznie poniżej oczekiwań kibiców szczypiorniaka.

Wydawało się, że drużyna KSZO jest w zasięgu ostrowian. Do przerwy podopieczni Krzysztofa Kotlińskiego jeszcze trzymali się w grze i trafili do rywala tylko jedną bramkę. Po zmianie stron zdołali nawet doprowadzić do remisu 18;18, by za chwilę zupełnie stanąć w ataku. W drugiej połowie ostrowianie zdobyli osiem bramek, a stracili aż 13. Zupełnie nie radzili sobie w obronie i ataku. Kolejnym rywalem Ostrovii będzie drużyna SPR Tarnów, która znajduje się na czwartym miejscu w tabeli. Jeśli ostrowianie zagrają tak słabo jak w Ostrowcu Świętokrzyskim, to na punkty raczej nie mają co liczyć. Wynik KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Ostrovia 31;25 (18:17) Ostrovia: Krzywda 7, Kuśmierczyk 5, M. Wojciechowski 4, Tomczak 4, Staniek 2, Marciniak 2, Piosik 1.