Piłka ręczna: Pucharowe zwycięstwa

Szczypiorniści Ostrovii wygrali finałowy turniej Pucharu Polski na szczeblu województwa wielkopolskiego, który rozegrany został w Środzie Wielkopolskiej.
W turnieju obok Ostrovii rywalizowały jeszcze dwa zespoły: Polonia Środa Wielkopolska i Nielba Wągrowiec. W pierwszym meczu z gospodarzami ostrowianie musieli mocno się napracować, by wygrać to spotkanie. W 32 minucie, gracze ze Środy prowadzili 22:19. Jednak końcówka meczu należała już do Ostrovii, która ostatecznie wygrała 32:25. Natomiast z Nielbą Wągrowiec piłkarze z Ostrowa nie mieli żądnych problemów. Praktycznie ten pojedynek mieli pod kontrolą od pierwszych do ostatnich minut. Ostrowianie ograli Nielbę 30:16. Wyniki: Polonia Środa - Ostrovia 25:32 (17:15) Ostrovia: Tomczak 8, Marciniak 7, Kuśmierczyk 5, Brychcy 5, Stempniak 3, Piosik 2, Krzywda 1, Sz. Wojciechowski 1. Ostrovia - Nielba Wągrowiec 30:16 (15:8) Ostrovia: Marciniak 8, Klara 6, Brychcy 4, Kuśmierczyk 3, Stempniak 3, Krzywda 3, M. Wojciechowski 2, Piosik 1.