Sport: Kaliski streetball 2017

Sport: Kaliski streetball 2017
W piątek, 18 sierpnia, zostanie rozegrany turniej 3x3 dla dzieci i młodzieży w kilku kategoriach: od 1-3 klasy SP do U-18.

W kat. U-18 na zwycięzcę czeka nagroda finansowa -400 zł, a w pozostałych kat. nagrody rzeczowe. Turniej zostanie rozegrany jednocześnie na 4 boiskach, więc organizatorzy gwarantują sprawny przebieg. Ilość miejsc w poszczególnych kat. jest ograniczona do 10. Dla pierwszych czterech klubów które zgłoszą minimum 4 zespoły organizatorzy oferują refundację kosztów transportu w wysokości 250 zł brutto (wtedy będziemy potrzebowali fakturę/rachunek od firmy transportowej). Turniej rozpocznie się o godz. 12:00 na Polach Marsowych osiedle Dobrzec w Kaliszu (lub w razie deszczu w hali Kalisz Arena) i zostanie rozegrany w 5 kat. wiekowych - klasy 1-3 SP, U-12, U-14, U-16 i U-18. Dodatkowo zostaną rozegrane: konkurs rzutów za 3 pkt. oraz konkurs wsadów U-18 na obniżony kosz. Odbędą się także "dorosłe" eliminacje do konkursu wsadów oraz eliminacje międzynarodowej bitwy freestyle. Po raz pierwszy na świecie zostanie rozegrany także konkurs wsadów dla dziewczyn (kosz 240 cm). Zgłoszenia drużyn można wysyłać bezpośrednio ze strony: www.kaliskistreetball.pl

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe