Powiat Kaliski: Wójt Gminy Lisków Pani Maria Krawiec odznaczona Brązowym Medalem za Zasługi dla Policji

Powiat Kaliski: Wójt Gminy Lisków Pani Maria Krawiec odznaczona Brązowym Medalem za Zasługi dla Policji UG Lisków
W środę 19 lipca 2017 roku w Poznaniu odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji. Uroczystość honorowym patronatem objął Mariusz Błaszczak Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. Poznańscy policjanci oraz zaproszeni goście uczestniczyli w apelu przed Pomnikiem Pomordowanych Policjantów II RP, uroczystej mszy świętej oraz głównej zbiórce na Placu Adama Mickiewicza. W tegorocznych obchodach udział wzięli również samorządowcy, a wśród nich Wójt Gminy Lisków Maria Krawiec

Za  zaangażowanie i poświęcenie w trudnej przecież pracy wielu funkcjonariuszy otrzymało medale, wyróżnienia oraz awanse na wyższe stopnie. Wyróżnienia otrzymały także osoby życia publicznego wspierające policję w jej codziennym działaniu na rzecz lokalnych społeczeństw. Za taką działalność  22 osoby zostały uhonorowane  „Medalami za Zasługi dla Policji”. Z przyjemnością informujemy, że wśród uhonorowanych tym szczególnym wyróżnieniem osób znalazła się Pani Wójt Gminy Lisków Maria Krawiec, który otrzymała medal Brązowy.  To wielkie wyróżnienie dla naszej Gminy. Przyznane odznaczenie jest wyrazem  za dotychczasową, udaną, pełną życzliwości i wzajemnego wsparcia współpracę Gminy Lisków z Policją. 
W piątek 28 lipca 2017 roku Pani Wójt Gminy Lisków wzięła także udział w obchodach Święta Policji w Kaliszu, które odbyły się w Auli Collegium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Kaliscy funkcjonariusze odebrali z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu oraz Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu akty nominacyjne na wyższe stopnie służbowe. Wyróżniającym się policjantom nagrody wręczyli także Starosta Kaliski Krzysztof Nosal wraz z Wicestarostą Janem Adamem Kłyszem oraz Prezydentem Miasta Kalisza.
 

Mateusz Kurzaj

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe