Powiat Kaliski: Festyn Strażacki w Opatówku

Powiat Kaliski: Festyn Strażacki w Opatówku
Przy stawach w Opatówku odbył się Festyn Strażacki, który zgromadził liczne grono mieszkańców gminy Opatówek i strażaków z kilkunastu okolicznych jednostek OSP.
Organizatorzy przygotowali wiele pokazów i atrakcji, m.in: konkurs ''Strażackie Skrzynki'' w wykonaniu OSP Sulisławice, spektakl ''Mali Strażacy w akcji'' (pozorowany pożar), konkurs ''Precyzyjny Strażak'', w czasie którego strażacy zaprezentowali niezwykłe umiejętności i precyzję w posługiwaniu się specjalistycznym sprzętem używanym podczas akcji. Były także pokazy samochodów strażackich i zabytkowych motocykli. Nie zabrakło także licznych atrakcji dla najmłodszych, m.in. Klaun Leopold, dmuchańce, kolejki i wiele innych. Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy wzięli udział we wspólnej biesiadzie przy muzyce. Festyn Strażacki został zorganizowany przez: Urząd Miejski Gminy Opatówek, Gminny Ośrodek Kultury w Opatówku oraz Ochotniczą Straż Pożarna w Opatówku.
Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe