Kalisz: Dni bez samochodu - skorzystaj z bezpłatnego przejazdu KLA

Kalisz: Dni bez samochodu - skorzystaj z bezpłatnego przejazdu KLA kla.com.pl
22 września przypada Europejski Dzień Bez Samochodu. To doskonała okazja, by przypomnieć, że spaliny i hałas wytwarzane przez samochody przyczyniają się do obniżenia jakości życia i powstawania wielu chorób. Do akcji, w dniach 18 - 22 września, przyłącza się również Kalisz.

Nadarza się doskonała okazja, aby kierowcy spróbowali zmienić swoje przyzwyczajenia i z samochodu przesiedli się do komunikacji miejskiej. Zachęcamy zatem kierowców aby wybierając się do pracy, uczelni, szkoły skorzystali z innych środków transportu niż samochód osobowy.

Każdy, kto w dniach 18 - 22 września, będzie posiadała przy sobie ważny dowód rejestracyjny samochodu, uprawniony będzie do bezpłatnego przejazdu autobusami komunikacji miejskiej w granicach miasta Kalisza.

Głównym celem akcji jest zachęcenie wszystkich kierowców samochodów osobowych do korzystania z alternatywnego środka transportu jakim jest komunikacja miejska.

Wszelkie informacje dotyczące organizacji akcji „18-22 września dniami bez samochodu” można uzyskać w Punkcie Obsługi Klienta KLA przy ul. Dworcowej 1, pod numerami telefonów: 62 768 00 91 (92) lub na stronie internetowej www.kla.com.pl.

Mateusz Kurzaj
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe